Постійне представництво України при ЮНЕСКО

Київ 12:18

Центр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО офіційно підтвердив включення об'єкта "Тіра-Білгород (Аккерман) - на шляху від Чорного до Балтійського морів" до Попереднього списку ЮНЕСКО

17 вересня, 12:57

Центр всесвітньої спадщини (ЦВС) ЮНЕСКО офіційно підтвердив включення об'єкта "Тіра - Білгород (Аккерман) - на шляху від Чорного до Балтійського морів" до Попереднього списку ЮНЕСКО.

Аккерманська фортеця є унікальним комплексом пам'яток, що поєднує залишки античного міста з видатною середньовічною фортифікаційною спорудою. Протягом тисячоліть вона відігравала значну роль міжнародного порту "ріка-море" в політичному та культурному житті декількох цивілізацій і була пов'язана з найважливішими історічними подіями Південно-Східної Європи.

"Тіра - Білгород (Аккерман) - на шляху від Чорного до Балтійського морів" має потенціал видатної універсальної цінності, що виходить за межі національних кордонів та становить загальну цінність для нинішніх і майбутніх поколінь.

Продовжуємо працювати над включенням об'єкту до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

https://whc.unesco.org/en/tentativelists/6426/ 

Останні новини

16 листопада відзначається День створення ЮНЕСКО | 16 листопада, 09:37

Цього дня 1945 року було ухвалено Статут  ЮНЕСКО – спеціалізованої установи ООН, місія якої полягає у сприянні зміцненню миру і безпеки шляхом розвитку співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури.

Коментар МЗС у зв’язку зі схваленням Третім комітетом 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН проекту резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна» | 15 листопада, 15:44

МЗС України вітає схвалення 14 листопада 2019 року Третім комітетом 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН оновленої і посиленої резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна». 

Сергій Кислиця закликав ЮНЕСКО швидко та належним чином реагувати на виклики сьогодення | 13 листопада, 19:36

13 листопада на пленарному засіданні 40-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО виступив Глава делегації України, заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Своїм черговим рішенням Виконавча рада схвалила продовження Секретаріатом ЮНЕСКО комплексного моніторингу ситуації в тимчасово окупованому Росією Криму | 16 жовтня, 18:59

16 жовтня 2019 р. в рамках 207-ї  сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО на засіданні Комісії з питань програми та зовнішніх зносин було ухвалено одинадцяте рішення «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)»

207-ма сесія Виконавчої ради ЮНЕСКО | 09 жовтня, 18:55

Сьогодні, 9 жовтня, розпочинається робота 207-ої сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО, яка продовжиться до 23 жовтня цього року.