Постійне представництво України при ЮНЕСКО

, Київ 13:38

Український проект отримав підтримку Міжнародного фонду культурного розмаїття

14 грудня 2017, 12:06

13 грудня в рамках 11-ї сесії Міжурядового комітету з охорони та заохочення розмаїття форм культурного самовираження (яка проходить у штаб-квартирі ЮНЕСКО 12-15 грудня ц.р.), члени комітету обрали проект, представлений Україною – «Економіка театральної діяльності: трансформація театральної індустрії».

Було ухвалено рішення про фінансування цього проекту Міжнародним фондом культурного розмаїття (IFCD) Конвенції ЮНЕСКО про захист та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 року.

Крім українського проекту, у списку ініціатив, що підтримуватимуться Фондом - шість проектів, представлені Чорногорією, Бразилією, Албанією, Сенегалом, спільний проект Гватемали і Мексики та регіональний проект, представлений Колумбією.

Ці проекти,  спрямовані на посилення креативної економіки у світі через підтримку кіно, театру, громадського мистецтва та  підприємництва у сфері культури були відзначені як актуальні та важливі у контексті співпраці ЮНЕСКО з країнами-членами та регіонального співробітництва.

Кожен проект отримає кошти у розмірі до 100 000 доларів США.  При цьому було зазначено, що Албанія та Україна визначені першими реципієнтами Фонду.

https://en.unesco.org/news/seven-new-projects-boosting-creative-economy-receive-unesco-ifcd-funding

Останні новини

За допомогою ЮНЕСКО маємо зупинити варварські дії окупаційної влади Криму, спрямовані на знищення культурного і духовного символу кримськотатарського народу – Бахчисарайського палацу | 07 березня, 15:32

Практична співпраця і залучення Організації до підтримки зусиль України у питанні захисту і збереження культурної спадщини України на тимчасово окупованій території Криму, протидії знищенню перлини кримськотатарської спадщини - Бахчисарайського палацу стала основною темою у ході візиту до ЮНЕСКО заступника Міністра закордонних справ України, Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Сергія Кислиці 6 березня 2018 р.

Підписано Угоду про створення на базі Національного центру «Мала академія наук України» центру категорії 2 ЮНЕСКО | 02 березня, 19:55

1 березня 2018 року у штаб-квартирі ЮНЕСКО у Парижі відбулась офіційна церемонія укладення Угоди між урядом України та ЮНЕСКО про створення на базі Національного центру «Мала академія наук України» центру категорії 2 ЮНЕСКО.

UNESCO and EUAM cooperate to train law enforcement officers in Ukraine on freedom of expression and safety of journalists | 19 лютого, 13:45

UNESCO organized for the first time with the European Union Advisory Mission (EUAM) in Ukraine a training for law enforcement officers on freedom of expression and safety of journalists in Kiev from 13 to 15 February 2018, in collaboration with several Ukrainian ministries and organizations from the civil society.

14 лютого 2018 відбулась зустріч Постійного представника України при ЮНЕСКО О.Шамшура з Генеральним директором ІКОМОС М.-Л.Лавенір. | 15 лютого, 12:40

У ході зустрічі було обговорено нагальні питання збереження культурної спадщини України на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь, пов’язані з викликами внаслідок порушень російською окупаційною владою міжнародного права, включаючи Конвенції ЮНЕСКО.

Захист культурних та освітніх прав постраждалих від війни на сході України та тимчасової окупації Криму – пріоритет Національної комісії України у справах ЮНЕСКО | 09 лютого, 12:30

8 лютого 2018 року в Міністерстві закордонних справ України відбулося XXIII засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, учасники якого підбили підсумки роботи Комісії у 2017 році та окреслили основні напрями її діяльності на поточний рік.