Постійне представництво України при ЮНЕСКО

, Київ 13:24

Український проект отримав підтримку Міжнародного фонду культурного розмаїття

14 грудня 2017, 12:06

13 грудня в рамках 11-ї сесії Міжурядового комітету з охорони та заохочення розмаїття форм культурного самовираження (яка проходить у штаб-квартирі ЮНЕСКО 12-15 грудня ц.р.), члени комітету обрали проект, представлений Україною – «Економіка театральної діяльності: трансформація театральної індустрії».

Було ухвалено рішення про фінансування цього проекту Міжнародним фондом культурного розмаїття (IFCD) Конвенції ЮНЕСКО про захист та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 року.

Крім українського проекту, у списку ініціатив, що підтримуватимуться Фондом - шість проектів, представлені Чорногорією, Бразилією, Албанією, Сенегалом, спільний проект Гватемали і Мексики та регіональний проект, представлений Колумбією.

Ці проекти,  спрямовані на посилення креативної економіки у світі через підтримку кіно, театру, громадського мистецтва та  підприємництва у сфері культури були відзначені як актуальні та важливі у контексті співпраці ЮНЕСКО з країнами-членами та регіонального співробітництва.

Кожен проект отримає кошти у розмірі до 100 000 доларів США.  При цьому було зазначено, що Албанія та Україна визначені першими реципієнтами Фонду.

https://en.unesco.org/news/seven-new-projects-boosting-creative-economy-receive-unesco-ifcd-funding

Останні новини

18 грудня 2017 відбулась зустріч Постійного представника України при ЮНЕСКО О.Шамшура з новим Генеральним директором Організації О.Азулє. | 19 грудня 2017, 18:24

В ході зустрічі було обговорено перспективи роботи України в рамках ЮНЕСКО на основних напрямках програмної діяльності Організації, насамперед в контексті досягнутих у 2017 році ключових результатів, що засвідчили «додану вартість», яку наша держава здатна створювати у найважливіших сферах цієї діяльності.

День прав людини | 08 грудня 2017, 13:20

Універсальні цінності прав людини є основою мандату ЮНЕСКО, організації, яка зробила значний внесок у прийняття Загальної декларації прав людини.

Заява МЗС України у зв’язку із черговою хвилею обшуків і затримань в окупованому Криму | 24 листопада 2017, 15:48

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із злочинними діями російської окупаційної влади в Автономній Республіці Крим та черговою хвилею незаконних обшуків і затримань, які призвели до смерті легендарної кримськотатарської активістки, ветеранки кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка.

Україна-ЮНЕСКО: плідна багаторічна співпраця | 16 листопада 2017, 11:14

16 листопада відзначається День створення ЮНЕСКО. Цього дня 1945 року, після завершення Другої світової війни, було ухвалено Статут Організації як спеціалізованої установи ООН у галузі освіти, науки і культури. Сьогодні ЮНЕСКО є найбільш представницькою міжнародною організацією, яка об’єднує 195 країн-членів. Україна приєдналася до ЮНЕСКО в 1954 році і з того часу бере активну участь в її діяльності.

Нова хвиля незаконних обшуків та затримань в тимчасово окупованому Криму | 10 листопада 2017, 12:36

Коментар Міністерства закордонних справ України